A Danubius Hotels az Országos Mentőszolgálat szóvivőjével közösen mutatja be egy kisfilmben, hogy milyen intézkedésekkel garantálja a vendégek biztonságos kikapcsolódását.
A Danubius Hotels május végén nyitotta meg balatonfüredi, győri és büki szállodáit, június közepétől pedig budapesti szállodái közül is megnyílik a Danubius Hotel Helia – írja a turizmus.com.
A szállodalánc a balatonfüredi Danubius Hotel Marinában látta vendégül Győrfi Pált, hogy segítségével mutassák be a vendégek biztonságára kiemelten figyelő „Biztos Pihenés” programjukat.
Magyarországi leányvállalatának 2021-es megalapítása után újabb K+F projekttel bővíti budapesti központját a Tulip Interfaces. Az amerikai gyártástechnológiai vállalkozás csapata a befektetés után 26 mérnökkel bővül, akiknek feladata a „no-code platform” fejlesztésének támogatása lesz. Az 5,8 millió euró értékű K+F beruházással a cég tovább erősíti befolyását az európai tech piacon.
A Paks II. Zrt. elnök-vezérigazgatója a TelePaks Kistérségi Televízió stúdiójában értékelte az elmúlt időszakot.