Jövő januárban megszűnik a Windows 7 támogatása, az átállás pénzbe fog kerülni.
Decemberben megszűnik a Windows 10 Mobile, jövő januárban pedig a Windows 7 támogatása. Sokak szerint ez volt a két legjobb termék, amit a Microsoft valaha készített – írja a Computerworld.
A Windows Mobile piaci részesedése ma már csak 0,10 százalék, vagyis ez a probléma keveseket érint. A Windows 7 viszont még mindig negyven százalék fölött áll, a továbblépés a Windows 10-re pedig ma már nem ingyenes.
Akinek Windows Mobile eszköze van, annak az adatait át kell vinnie egy iOS vagy Android mobilra, a Windows 7 felhasználóinak pedig külső adathordozóra kell menteniük a fájljaikat, majd pénzért továbbfejleszteni a Windows 10-re.
A SALT Budapest alapvető filozófiája a hagyományos magyar konyha újragondolása. Tóth Szilárd séf és csapata olyan régi recepteket és technikákat elevenít fel, amelyek évtizedekkel, sőt évszázadokkal ezelőtt jellemezték a magyar vidéki konyhát.
Az idei első és a valaha mért legmagasabb bruttó rendszerterhelést regisztrálta a MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zrt. 2025. január 15-én.