Újabb budapesti szállodáit nyitja meg a Danubius Hotels

2020. 07. 13., 17:15

A szállodalánc fővárosi szállodái közül július 17-én a Danubius Hotel Erzsébet, augusztus 7-én pedig a Danubius Hotel Gellért nyitja meg kapuit. A vezetőség tervei szerint szeptembertől a Hilton Budapest, a Radisson Blu Béke Hotel és a Danubius Hotel Astoria is újra vendégeket fogadhat.

A június 15-én újranyitott Helia után újabb két fővárosi szálloda fog ismét megnyitni. A háromcsillagos, Budapest belvárosában található Erzsébet július 17-től, a patinás Gellért pedig augusztus 7-től lesz újra elérhető a vendégek számára.

A Danubius Hotels ”Biztos Pihenés” protokollja körültekintő intézkedésekkel garantálja vendégei és munkatársai egészségének védelmét újranyitó szállodáiban.

„A járvány kitörése óta kialakult helyzet nagyfokú rugalmasságot és folyamatos újratervezést vár el tőlünk. Van olyan szállodánk, amelyet az eredeti terveinknél előbb tudunk megnyitni, hiszen döntéseink a keresletre és a járványhelyzet óta megváltozott fogyasztói igényekre épülnek. Az Erzsébet szálloda belvárosi lokációja és 3 csillagos hotelként kedvező árfekvése miatt egyaránt vonzó célpont lehet a külföldről tömegközlekedéssel érkező, és a pár napra Budapestre látogató belföldi turistáknak is. Augusztus 7-én pedig újranyit a Danubius Hotel Gellért is. A nagy múltú szállodába folyamatosan érkeznek foglalások, illetve az esküvői szezon kapcsán is mutatkozik iránta kereslet, így bízunk benne, hogy ismét sok eseménynek otthont tud majd adni a szálloda” – mondta Kovács Balázs, a Danubius Hotels vezérigazgatója.

A szállodalánc tervei szerint szeptemberben újra megnyitja a budai Várnegyedben található Hilton Budapestet, a teljes felújításon átesett Radisson Blu Béke Hotelt és az ikonikus Danubius Hotel Astoriát.

A nyitások pontos dátumait az üzleti várakozáshoz fogja alakítani a vállalat vezetése, azokról később ad tájékoztatást.

Ha tetszett a cikk, kövesse az ÜZLETEMET
a Facebookon!

Még több friss hír

2024. 04. 16., 09:10
Kötelezővé teheti a munkáltató a túlórát? Van beleszólása a munkavállalónak a kötelező túlóra elrendelésébe? Megtagadhatja a munkavállaló a túlórázást vagy minden esetben köteles eleget tenni a munkáltató ilyen irányú utasításának? A kérdésekre dr. Kocsis Gergely ügyvéd válaszol.

  BIZNISZPLUSZ PODCAST

Újabb különleges hazai vállalkozás, az Ország Söre szavazást alapító Beerselection mutatkozik be a csatornán. A budapesti sörszaküzletbe hetente több tucatnyi újdonság érkezik, köztük akár olyan különlegességekkel, amelyekből egyszerre csak pár darab érhető el az egész országban. A sörkultúra hazai terjesztése fontos küldetés a tulajdonosoknak, hiszen akár 800-féle sörstílus létezik, miközben a legtöbb ember egyedül a lágert ismeri fel. A magyar sörrajongók által idén összeállított recept sorsáról, a kissé elhasznált „kézműves” kifejezés mögötti igazságról, illetve arról, hogy miért érdemes szaküzletben venni a sört a nagy áruházak helyett, Bárkai Péter mesél a BeerSelectiontől. Az ügyvezető persze igazságot tesz az örök, csapolt, palackozott, vagy dobozos kérdésben is...
Az egészségpénztári befizetések ugyan nem a legelsők a fontossági sorrendben, amire félre akarunk tenni, de előkelő helyre kúsztak fel az utóbbi években Magyarországon. Annak ellenére, hogy milyen kedvező – és a közhiedelemmel ellentétben elérhető – megoldásokat nyújtanak a magáncélú megtakarítások, a magyar társadalom iszonyatos összeget fizet ki zsebből a magánegészségügyben. Dr. Kravalik Gábor, az Önkéntes Pénztárak Országos Szövetségének elnöke az ÖPOSZ legutóbbi közvélemény-kutatási eredményei nyomán vázolja honfitársaink hozzáállását a kérdéshez és egyértelmű választ ad rá, hogy hogyan járhatnánk jobban, ha tudatosabban tennénk félre. Fontos: akár havi párezer forintnak is van értelme, sőt!
A digitális technológiák kapcsán jelenleg két uniós rendelet is fontos: az egyik a digitális szolgáltatásokról, a másik a mesterséges intelligencia felhasználásának korlátozásáról szól. Sokáig azt hittük, az óriási tech vállalatok túl nagyra nőttek ahhoz, hogy meg lehessen regulázni a működésüket, Európában azonban – úgy tűnik – mégis sikerül rendeleti keretek közé szorítani, hogy mit tehet vagy épp' nem tehet meg a Facebook, a Snapchat, a TikTok és például a Google kereső. Dr. Baracsi Katalin internetjogász ebben az epizódban átfogó képed ad mind a digitális piacokat, mind pedig a mesterséges intelligencia felhasználását szabályozó uniós rendeletről.

  NÉPSZERŰ HÍREK

  Rovathírek: GUSTO

  Rovathírek: ATOMBUSINESS