2020. decemberétől a csehországi Cofidis korábbi vezérigazgatója, Jean-François Rémy kerül a Cofidis Magyarországi Fióktelepének vezérigazgatói posztjára. Az új vezető folytatni fogja a cég korábbi stratégiáját, erősen fókuszálva a cég innovatív megoldásaira és digitális fejlesztéseire.
Jean-François Rémy 20 éves felsővezetői tapasztalattal rendelkezik a Cofidis cégcsoporton belül. Pályafutását kereskedelmi igazgatóként 1999-ben kezdte a belga Cofidisnél, majd több európai országnál volt vezérigazgató. Kinevezésével a fogyasztási hitelezés terén széleskörű nemzetközi és regionális tapasztalattal egyaránt rendelkező szakember érkezik a magyar piacra.
Elődje Holló Bence 12 éven át vezette a hazai Cofidist és 2020. november végéig marad pozíciójában. A szakember irányítása alatt a Cofidis egy kisméretű vállalatból a szektor meghatározó piaci szereplőjévé vált. Az igazgató irányítása alatt történt a személyi hitelezés mellett az áruhitelezési, majd 2016-ban a Banif integrálásával a gépjármű finanszírozási üzletág elindítása.
A Cofidis régóta az online hitelezés szakértője, digitális csatornáinak megújításával és számos innováció bevezetésével – elektronikus aláírás, hangaláírás, videós ügyfélszolgálat – mára teljesen papírmentes, 100 százalékosan online hitelfelvételi folyamatot biztosít, ahol az ügyfelek 80 százaléka már digitális megoldások valamelyikével írja alá kölcsönszerződését.
Holló Bence továbbra is a pénzügyi szektorban marad, azon belül biztosítási területen folytatja karrierjét felsővezetői pozícióban.
A Cofidis továbbra is elkötelezett a magyar piac iránt, innovatív megoldásaival meghatározó szereplője kíván maradni a magyar fogyasztási hitelezési piacnak, minden szegmensben, ahol jelen van.
Sikeresen megtartotta két Michelin-csillagos minősítését a tatai Platán és a budapesti Stand étterem, további nyolc vendéglátóhely pedig (köztük egy újonnan) egy Michelin-csillagot nyert el idén.
A tartály legösszetettebb formájú csonkzónái elkészültek; a csonkgyűrűk és a további fő elemek egyenként elvégzett minőségügyi átvétele után azok további megmunkálására és a tartály összeállítására az AEM-Technologies volgodonszki gyárában kerül sor.