Itt találod az összes cikket a „acélipar” témában!
A társaság tavaly júliusban adta át új komlói üzemcsarnokát, amely 500 millió forintos Ginop forrás és saját erő segítségével valósult meg.
Török acél- és építőanyaggyártókkal tartanak B2B találkozót 2023. február 21-én Budapesten, a Matilde Palace Hotelben.
Nukleáris hatósági találkozót tartottak Csehországban, amelynek fókuszban az új atomerőművi blokkok, a kis moduláris reaktorok, valamint a hosszú távú üzemeltetés volt.