Üzleti minősítési rendszert indított a Vállalható Üzleti Kultúráért kezdeményezést működtető Bridge Budapest Egyesület és az Opten Informatikai Kft. – közölték a minősítési rendszert működtetők.
Az új minősítési rendszer segítséget ad megbízható üzleti partnerek kereséséhez. A cél a jelenleg mintegy 1000 üzleti szereplőből álló közösség erősítése, hogy lehetőség legyen az önellenőrző teszten túl egy magasabb szintű minősítés megszerzésére.
A minősítési rendszerben alapszintet jelentő Vállalható Üzleti Szereplő címet az a vállalkozás kaphatja meg, amelyik a Bridge Budapest önellenőrző tesztjén legalább 80 százalékot elér, őket külön nem ellenőrzik, megbíznak a kitöltő szavában.
A Minősített Vállalható Üzleti Szereplő cím megszerzéséhez az önellenőrzésen túl az Opten áttekinti a cég működését nyilvános adatok alapján.
A Jópéldák kategóriába azok a Vállalható Üzleti Szereplők tartozhatnak, akik értékes, implementálható, példaértékű projektet, kezdeményezést, működési formát hoznak létre.
A Minősített Üzleti Szereplők közül Nagykövetté válhat, aki az ügy hírvivőjeként üzleti történetét, tapasztalatát megosztja a nyilvánossággal.
A Bridge Budapest magyar vállalkozók által 2013-ban alapított nonprofit szervezet, az egyesület célja, hogy működésével fejlessze a meglévő üzleti kultúrát Magyarországon. Ennek keretében indították el korábban a cégek transzparens működését elismerő Vállalható Üzleti Kultúráért kezdeményezést.
A Bridge Budapest február 11-től folyamatosan közzéteszi a minősített üzleti szereplők cégneveit. (MTI)
Sikeresen megtartotta két Michelin-csillagos minősítését a tatai Platán és a budapesti Stand étterem, további nyolc vendéglátóhely pedig (köztük egy újonnan) egy Michelin-csillagot nyert el idén.
A tartály legösszetettebb formájú csonkzónái elkészültek; a csonkgyűrűk és a további fő elemek egyenként elvégzett minőségügyi átvétele után azok további megmunkálására és a tartály összeállítására az AEM-Technologies volgodonszki gyárában kerül sor.