Itt találod az összes cikket a „Családbarát Magyarország Központ” témában!
Abban hiszek, hogy minden egyes üzleti interakciónál korrekten, hosszú távra tervezzünk. Sosem tudhatjuk, mit hozhat az élet, de a becsületes hozzáállás mindig megtérül – mondta az Üzletemnek dr. Szuromi-Kovács Ágnes, a Családbarát Magyarország Központ ügyvezetője.
3 év, 300 ezer családbarát intézkedésekkel elért munkavállaló – így összegezhetőek a Családbarát Hely védjegy program eddigi eredményei. A tanúsítvánnyal elismert cégek és szervezetek részvételével gálarendezvényt tartott a védjegyet megalapító Családbarát Magyarország Központ.
Jeong Kwan szeptember 25-én 15:00-17:30 között tart előadást a templomi konyha művészetéről, az egészségmegőrzésről és szót ejt a fenntarthatóság fontosságáról is.
2023. szeptember 17-én reggel megkezdődik a Paksi Atomerőmű 1. blokkjához tartozó villamos berendezés szénkefecseréje.