Az MTV „Ma reggel” című műsorában Gál É. Beáta, a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) kommunikációs és marketing igazgatója és Bartos Andrea, a Családbarát Magyarország Központ ügyvezetője beszélt a két szervezet stratégiai együttműködéséről.
A VOSZ és a Családbarát Magyarország Központ február 7-én aláírt megállapodásának célja a családi vállalkozások fejlesztése és a női vezetők támogatása. A műsorban szó esett a munka-magánélet egyensúly megteremtésének fontosságáról, a családbarát munkahelyek kialakításáról és az atipikus foglalkoztatásban rejlő lehetőségekről is.
Történetének egyik legnagyobb szabású fejlesztésével megduplázta kapacitását a magyar műanyagipar hagyományos szereplője, a Start Plast.
A kormány felmentést kért a Paks II. beruházás számára az előző amerikai adminisztráció által „politikai bosszúból” meghozott szankciók alól, amelyek nehezítik a beruházás előrehaladását – tájékoztatott Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.