A megyeháza díszterme adott otthont november 22-én annak a gálának, amelyen átadták a VOSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Prima díjait.
Pénteken rendezték meg a VOSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szervezetének idei Prima gáláját Nyíregyházán a megyeházán.
2019-ben a Prima díjt dr. habil. Szepessy Béla grafikusművész, Balázs Tibor építész és Balogh Géza újságíró vehette át.
A két különdíjat Oláh András író, költő és dr. Kiss Kálmán, a Luby Társaság elnöke kapta.
(Fotó: szon.hu)
Nukleáris hatósági találkozót tartottak Csehországban, amelynek fókuszban az új atomerőművi blokkok, a kis moduláris reaktorok, valamint a hosszú távú üzemeltetés volt.