A Balaton-felvidék elevenedik meg a Theodora ásványvíz legújabb image-filmjeiben. Az egyik legrégebbi hazai márka időutazásra hívja a fogyasztókat a Fastbridge által megálmodott korokba
A filmekből inspirálódva a közösségi média csatornákon a különleges Balaton-felvidéki tájhoz kapcsolódó további legendák is megjelentek, ezáltal népszerűsítve a Theodora márka ikonikus és egyedi történetét – írja a Kreatív Online.
„Az általános image filmek eltűnő korszakában mindezt a történetmesélés bevált eszközeivel egy igazán emlékezetes módon igyekeztünk megtenni, miközben a nézőket szorosan a márkához köthető és csak általa elmesélhető világokba repítettük vissza” – mondta van der Wildt Nikolett, a Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. marketingvezetője.
„Egy márka múltja sokszor kevésbé izgalmas, mint ahogyan azt saját magáról gondolja. Szerencsére az egyébként is sok mítosz által körüllengett Balaton-felvidék mélyéről eredő Theodora ásványvíz nem ilyen” – egészítette ki Tőrös Balázs, a Fastbridge vezetője.
A filmeket elkészítésük előtt és megjelenésüket követően is fókuszcsoportos kutatásnak vetették alá, ahol a második körben egyértelműen és szinte egyöntetűen olyan visszajelzések érkeztek, hogy az átlagos TV reklámoknál egyedibb, emlékezetesebb és mégis a márkáról sokat elmondó kreatív tartalom készült.
A globális értékláncok megroppanásához és teljes átszervezéséhez vezethet a vámok újabb korszakának beköszönte a világgazdaságban, azonban a beruházásösztönzésnek ebben az új helyzetben is bőven maradt mozgástere – írja friss bejegyzésében Joó István kormánybiztos, a HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség vezérigazgatója.
A kormány felmentést kért a Paks II. beruházás számára az előző amerikai adminisztráció által „politikai bosszúból” meghozott szankciók alól, amelyek nehezítik a beruházás előrehaladását – tájékoztatott Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.