Június 1-től három új partnerrel bővült a Deloitte Magyarország vezetősége. Dr. Baranyi Gábor az adó- és jogi osztályt, Józan Bálint a könyvvizsgálati üzletágat, Márton Albert pedig a pénzügyi tanácsadási területet erősíti tovább új pozíciójában.
„A Deloitte növekedési stratégiája változatlan: folyamatosan bővítjük szolgáltatási területeinket, annak érdekében, hogy teljes körű tanácsadási szolgáltatással és jövőbe mutató technológiákkal tudjuk segíteni ügyfeleinket, hogy sikerrel birkózzanak meg akár a nehezebb időszakokban felmerülő kihívásokkal is. Meggyőződésem, hogy a három különböző területen újonnan partneri státuszt szerzett kollégánk munkája nagyban hozzájárul ezen célunk eléréséhez” – mondta Fülöp András, a Deloitte Magyarország elnök-vezérigazgatója.
Dr. Baranyi Gábor 2007-ben pályakezdőként csatlakozott a Deloitte adó osztályához. Nemzetközi adózási területen szerzett széles körű tapasztalatot, majd később a Deloitte Private üzletág kiépítését segítette. 2018-tól vezeti a magánszemélyek adózásával foglalkozó osztályt, emellett a Deloitte közelmúltban létrehozott agrár- és élelmiszeripari csoportjának irányítása is hozzá tartozik.
Józan Bálint 15 éve csatlakozott a Deloitte-hoz könyvvizsgálóként. Karrierje során jellemzően termelő-kereskedő cégekkel és ingatlanpiaci szereplőkkel foglalkozott. Számos speciális könyvvizsgálati munkában vett részt, többek között tőzsdei részvénykibocsátásokban. Bálint szerepet vállalt a Deloitte debreceni irodájának megalapításában és annak vezetésében, illetve az audit üzletág talent stratégiájának kialakításában is.
Márton Albert közel 15 éves tapasztalattal rendelkezik pénzügyi tanácsadási területen, pályafutását még gyakornokként kezdte a Deloitte-nál. Fő fókuszterülete a pénzügyi szektor és a portfólió-tanácsadási szolgáltatások. Az elmúlt évek során számos vállalati pénzügyi, vállalatértékeléssel, pénzügyi modellezéssel, illetve hitelportfóliókkal kapcsolatos értékelési és tranzakciós tanácsadási projektet irányított Magyarországon és Közép-Kelet-Európában, elsősorban banki ügyfelek számára.
Szokásos évzáró összegzésünk következik.
A tartály legösszetettebb formájú csonkzónái elkészültek; a csonkgyűrűk és a további fő elemek egyenként elvégzett minőségügyi átvétele után azok további megmunkálására és a tartály összeállítására az AEM-Technologies volgodonszki gyárában kerül sor.