Három területen, három partnerrel erősít a Deloitte

2020. 06. 03., 17:30

Június 1-től három új partnerrel bővült a Deloitte Magyarország vezetősége. Dr. Baranyi Gábor az adó- és jogi osztályt, Józan Bálint a könyvvizsgálati üzletágat, Márton Albert pedig a pénzügyi tanácsadási területet erősíti tovább új pozíciójában.

„A Deloitte növekedési stratégiája változatlan: folyamatosan bővítjük szolgáltatási területeinket, annak érdekében, hogy teljes körű tanácsadási szolgáltatással és jövőbe mutató technológiákkal tudjuk segíteni ügyfeleinket, hogy sikerrel birkózzanak meg akár a nehezebb időszakokban felmerülő kihívásokkal is. Meggyőződésem, hogy a három különböző területen újonnan partneri státuszt szerzett kollégánk munkája nagyban hozzájárul ezen célunk eléréséhez” – mondta Fülöp András, a Deloitte Magyarország elnök-vezérigazgatója.

Dr. Baranyi Gábor 2007-ben pályakezdőként csatlakozott a Deloitte adó osztályához. Nemzetközi adózási területen szerzett széles körű tapasztalatot, majd később a Deloitte Private üzletág kiépítését segítette. 2018-tól vezeti a magánszemélyek adózásával foglalkozó osztályt, emellett a Deloitte közelmúltban létrehozott agrár- és élelmiszeripari csoportjának irányítása is hozzá tartozik.

Józan Bálint 15 éve csatlakozott a Deloitte-hoz könyvvizsgálóként. Karrierje során jellemzően termelő-kereskedő cégekkel és ingatlanpiaci szereplőkkel foglalkozott. Számos speciális könyvvizsgálati munkában vett részt, többek között tőzsdei részvénykibocsátásokban. Bálint szerepet vállalt a Deloitte debreceni irodájának megalapításában és annak vezetésében, illetve az audit üzletág talent stratégiájának kialakításában is.

Márton Albert közel 15 éves tapasztalattal rendelkezik pénzügyi tanácsadási területen, pályafutását még gyakornokként kezdte a Deloitte-nál. Fő fókuszterülete a pénzügyi szektor és a portfólió-tanácsadási szolgáltatások. Az elmúlt évek során számos vállalati pénzügyi, vállalatértékeléssel, pénzügyi modellezéssel, illetve hitelportfóliókkal kapcsolatos értékelési és tranzakciós tanácsadási projektet irányított Magyarországon és Közép-Kelet-Európában, elsősorban banki ügyfelek számára.

Ha tetszett a cikk, kövesse az ÜZLETEMET
a Facebookon!

Még több friss hír

2023-10-04 21:09:00
2023-ban a kötelező béremelésen kívül a cégek 60 százaléka nem emelte munkavállalóinak bérét, minden negyedik cégnél viszont legalább 10 százalékos béremelés történt a januári emelésen felül – derül ki a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége és az Egyensúly Intézet közös felméréséből.
2023-10-04 20:09:00
A szelektív hulladékgyűjtés támogatása érdekében a MOHU Mol Hulladékgazdálkodási Zrt. néhány éven belül több mint 60-nal, 362-re növeli a hulladékudvarok számát; minden 10 ezer lakosúnál nagyobb településen lesz hulladékudvar, a korábbihoz képest hosszabb nyitvatartással – tájékoztatott a Mol.

  BIZNISZPLUSZ PODCAST

Nem drága a csapatépítés, ha a dolgozók napi béréhez viszonyítjuk, de nem az étel, az ital és maga az esemény a fontos, hanem az, hogy mit hozunk ki a résztvevőkből. A látens távozóktól az elkerülhető fluktuáción át a jutalmazás-elismerés egyensúlyáig – íme, a recept ahhoz, hogy egy nyelvet beszéljen dolgozó és munkáltató. A következetes, tervszerű vállalati fejlődéshez vezető útról Kalmár Pétert, az [eureka] Consulting & Games alapító-vezérigazgatóját kérdeztük.
Egy igazán kreatív szakács, Szatmári Ferenc, alias Főzelékes Feri elárulja, hogyan építi forradalmi megoldásokkal a vállalkozását. A hartai gasztroblogger és influenszer több szakácskönyvvel a háta mögött, unokatestvérével közösen hívta életre a HIPPEACE főzelékbárt, amelynek alapjait a vásárlók is segítenek lerakni, közösségi finanszírozással. Ez az a helyzet, amikor a kedves vendég a receptet is hazaviheti az étteremből, de bőven van még újítás, amivel a franchise-ban szintén gondolkodó szakács előállt. Vigyázat, étvágygerjesztő epizód!
2023. 08. 06., 10:25
epizód: 2023 / 12   |   hossz: 28:19
Vajon hogyan vizsgázunk napjainkban stresszkezelésből és időmenedzsmentből – pont akkor, amikor a karrierünkre gazdasági nehézségek lehetnek hatással? Hogyan segíthet ezen az irányított játék, az ún. gamifikált fejlesztési folyamat, és hogyan gyógyít vele munkahelyi közösségeket, döntéshozó stratégiákat, karrier és magánélet egyensúlyában keletkezett zavarokat a „Mit játsszunk?” vlog egyik vezetője, Győri-Nádai Réka? A kreatív szakembert a vállalati soft skill tréningek és a játszva megoldható céges folyamatok sajátosságairól is faggattuk.

  Rovathírek: GUSTO

  Rovathírek: ATOMBUSINESS

A nukleáris létesítmények és radioaktívhulladék-tárolók, illetve a nukleáris és más radioaktív anyagok fizikai védelmének egyik fontos elemével, a támadást elhárító erők reagálási funkciójával kapcsolatos workshopot szervezett közösen az Országos Atomenergia Hivatal és az Amerikai Egyesült Államok Energetikai Minisztériuma.