Tréning Kerekasztal Konferencia 2024

Tréning Kerekasztal Konferencia 2024
2024. 08. 28., 13:28

„Mibe és hogyan vonjunk be technológiát, és mibe ne? Mely témák és kompetenciák fejlesztésében van helyük a technológia-intenzív megoldásoknak, és melyekben nincs, vagy csak kevésbé?”

Ismét Tréning Kerekasztal Konferencia: idén október 2-án lesz a D50 Hotel és Rendezvényközpontban (1071 Budapest, Damjanich u. 50.). 

A konferencián az alábbi témák kerülnek fókuszba:
– A tréning igények megszületésétől, a pályáztatáson keresztül, az előkészítésen és a megvalósításon át az utókövetésig, egyre erősebben jelen vannak a technológia támogatott megoldások.
– Chatbotok által írt pályázatok, ajánlatok, vizsgakérdések, AI által generált feladatok, prezentációk, szimulációk, virtuális terek használata a tréningeken, applikációk a tréningek előtt, alatt és után, AI asszisztált tréninggyakorlatok, papírmentes megoldások és folytathatnánk a sort.

„Ki tudja, mire a konferencia eljön, mi mindennel találkozunk még? A tréningvilág is forradalmi változások előtt áll, amelyre nemcsak a megvalósítóknak, de a megrendelőknek és felhasználóknak is fel kell készülniük. Friss tudást és tapasztalatot, nemzetközi trendeket és persze dilemmákat is hozunk a Tréning Kerekasztal Konferenciájára. A szekciókban saját élményeket és tapasztalatszerzést kínálunk, a plenáris üléseken friss tudást és eszmecserét. Összességében körbejárjuk konferenciánk alapkérdését: mibe és hogyan vonjunk be technológiát, és mibe ne, mely témák és kompetenciák fejlesztésében van helyük a technológia-intenzív megoldásoknak, és melyekben nincs, vagy csak kevésbé. Azt tűztük ki célul, hogy aki eljön, szerezzen tudást és inspirációt a témában, kapjon támpontokat stratégiák és döntések kialakításához, támogatást a változás elfogadásában, és gyakorlati élményekkel gazdagodjon” – írják a szervezők.

„Most kedvezményes áron tudjuk biztosítani a részvételét, 15 százalék árkedvezményt tudunk nyújtani, ha beírja az üzenet menüpontba, hogy VOSZ.”

Jelentkezni az alábbi linken tud és itt talál további információkat is az előadásokról:
https://www.hrportal.hu/trening-kerekasztal-2024/

Ha tetszett a cikk, kövesse az ÜZLETEMET
a Facebookon!

Még több friss hír

2025-04-01 18:05:00
Április 2-tól lehet beadni a támogatási kérelmeket új erdőtelepítési pályázatra, a Közös Agrárpolitika keretében megjelent felhívás keretösszege 64 milliárd forint.

  Rovathírek: HIPA

A globális értékláncok megroppanásához és teljes átszervezéséhez vezethet a vámok újabb korszakának beköszönte a világgazdaságban, azonban a beruházásösztönzésnek ebben az új helyzetben is bőven maradt mozgástere – írja friss bejegyzésében Joó István kormánybiztos, a HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség vezérigazgatója.

  BIZNISZPLUSZ PODCAST

Bár a nők és férfiak közötti bérszakadék irgalmatlan lassan változó folyamatoktól függ, érkeznek új szabályok, amelyek gyorsabb változásokat idéznek majd elő. Ezek bevezetése előtt a PwC Women in Work 2025 jelentése feltárta, mekkora egyenlőtlenségek állnak fenn – még mindig –, és ezek milyen hátrányt jelentenek a nők számára a munkaerőpiacon. Reguly Márta, a PwC Magyarország HR tanácsadási csapatának vezetője felvázolta, milyen lehetőségeket – és nem mellesleg céges kötelezettségeket – von maga után a hamarosan élesedő uniós direktíva, a Pay Transparency, amely az EU-ban hivatott rendezni ezt a régóta fennálló problémát.
Megérkeztek a hazai lízingszerződések tavalyi számai, amelyek összességében ugyan növekedést mutatnak, de tanulságos megnézni a részleteket, hiszen komoly eltérések jelentek meg az egyes szegmensek között, és ennek nyomós okai vannak. Kőszegi László, a Magyar Lízingszövetség főtitkára a BizniszPlusznak kifejtette, hogy szervezetük éves jelentéséből milyen következtetéseket érdemes levonni a magyar vállalkozások helyzetéről és lehetőségeiről, illetve magának a lízingpiacnak az alakulásáról.
A vállalatok és szervezetek mesterséges intelligencia használatát 2025. február 2-a óta új uniós rendelkezés szabályozza. Hogy mely AI-alkalmazások tartoznak az elfogadhatatlan vagy „csak” a kockázatos kategóriába, a technológia jelen állapotára vonatkoztatva eldőlt, viszont változhat is annak függvényében, hogy az EU nyílt tudományos csoportja szerint mennyi idő alatt és mekkorát fejlődik. Milyen esetekben és mekkora bírságokat kockáztatnak az AI-t alkalmazó cégek, ha megszegik a rendeletet? Hogyan és meddig tudnak felkészülni a szabályos használatra? Mit tehet a „magánember” AI-val kapcsolatos jogsérelem gyanúja esetén? A kérdésekre dr. Baracsi Katalin internetjogász válaszol.

  Rovathírek: ATOMBUSINESS