Technology Fast 50: jó belépő a külföldi piacra

2021. 07. 20., 17:30

Újra pályázhatnak a Technology Fast 50 díjra a gyorsan fejlődő technológiai cégek: a Deloitte már 22. éve hirdeti meg közép-európai versenyét, amely a technológiai iparág leggyorsabban növekvő vállalatait rangsorolja. Mind a már befutott, mind a feltörekvő technológiai vállalatoknak platformot biztosít arra, hogy szélesebb körben bemutathassák innovatív megoldásaikat.

Már lehet pályázni a Deloitte által évente meghirdetett 2021. évi közép-európai Technology Fast 50 díjra. A Deloitte 22 éve vezeti a programot a következő közép-európai országokban: Albánia, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Horvátország, Csehország, Észtország, Magyarország, Koszovó, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldávia, Montenegró, Lengyelország, Románia, Szerbia, Szlovákia vagy Szlovénia.

„A bizonytalansággal teli év után szeretném kiemelni a hazai vállalkozások töretlenül innovatív és eltökélt munkáját, amit már a rangsor véglegesítése előtt is egyértelműen látunk. Nagy örömmel díjazzuk és segítjük ezeket a vállalkozásokat, amelyek nagyszerű cégvezetésről, értékesítési tehetségről, vállalkozói szellemről és folyamatos sikerre való törekvésről tesznek bizonyságot. Amellett, hogy a Fast 50 listára kerüléssel jelentősen növelhetik a márkaismertségüket és bővíthetik üzleti kapcsolatrendszerüket, a Deloitte Private szakértői támogatására is számíthatnak" – mondta Kóka Gábor, a Deloitte Technology Fast 50 magyarországi vezetője.

Korábbi nyertesek

A legjobban teljesítő cégek a Deloitte Technology Fast 500 EMEA rangsorára is felkerülnek, amin legutóbb három hazai társaság is szerepelt: a legmagasabb pozíciót a debreceni Dyntell Magyarország Kft. érte el a 42. helyezéssel. A vállalatirányítási és üzletiintelligencia- rendszereket fejlesztő cég árbevétele elérte az 1,2 milliárd forintot, ami több mint 25-szörös emelkedés négy év alatt. A budapesti Supercharge Kft. a 274. helyet szerezte meg, míg a MiniCRM Zrt. A 429. helyre került. A lista élén pedig a brit fintech cég, a Revolut szerepelt, amely 2015 és 2018 között 39 754 százalékos bevételnövekedést ért el. A nyertesek teljes listája megtalálható itt.

További információk

A Deloitte „Közép-európai Technology Fast 50” egy olyan program, amely egy négy éves időszak alatt elért százalékos árbevétel-növekedés alapján rangsorolja az 50 leggyorsabban növekvő állami vagy magántulajdonú technológiai vállalatokat, és az összes kapcsolódó iparágat – kommunikáció, környezettechnológia, fintech, hardver, egészségügy és élettudományok, média és szórakoztatás, szoftver – magában foglalja. Az idei rangsor a 2017 és 2020 közötti időszak bevételeit elemzi.

Az online regisztrációs űrlap, valamint a részvételi feltételek a fast50.deloitte.hu oldalon érhetők el.

A jelentkezés határideje: 2021. augusztus 31. A rangsor közzétételének időpontja 2021. november 25.

Ha tetszett a cikk, kövesse az ÜZLETEMET
a Facebookon!

Még több friss hír

2023. 05. 25., 16:55
Hosszú ideje a vállalkozás világában élők is sokat tanulhattak a VOSZ Páholy első három rendezvényén, ahol a résztvevőknek lehetősége van a tanulás mellett egymás és a másik vállalkozás tevékenységének megismerésére. Nagyon készülünk az év további rendezvényeire is – mondta Micski Marianna, a VOSZ Heves vármegyei elnöke a vosz.hu-nak.
2023-06-01 18:41:00
Az Atkins és a COVVI, egy leedsi székhelyű kézprotézis-fejlesztő olyan robotikai megoldást fejleszt, ami közel ugyanolyan kézügyességgel bír, mint az ember. A cél az, hogy erősen sugárzó környezetekben vegyék hasznát, távvezérlésű manipuláló eszközként.

  BIZNISZPLUSZ PODCAST

2023. 05. 29., 17:20
epizód: 2023 / 8   |   hossz: 22:26
Az Építési Vállalkozók Országos Szakszövetségének elnökével áttekintettük az építőipar első negyedévi visszaesésének okait, és arra is megkértük, hogy vázolja az ágazat továbbiakban várható sorsát. Bár nem minden szakmabeli járt rosszul az utóbbi időben, „sok pozitívumot nehezen tudna mondani“. Az elnök tisztázta a nemzeti tüzépek körül halmozódó félreértéseket, és azt is elárulta, hogy milyen modern éptőipari megoldásokat kedvelnek az embereket, illetve melyek felfutását reméli.
Dr. Baracsi Katalin internetjogászt az általa cégek kollektívái számára tartott online jogi tréningek kapcsán a legfontosabb, az embereket leginkább aggasztó problémákról kérdeztük. A szakértő maga is meglepőnek tartja, hogy hányszor találkozik olyan emberrel, aki még mindig nincs tisztában az interneten elkövethető bűncselekmények súlyával. Sőt, azzal sem, hogy online egyáltalán lehet bűnt elkövetni. Ha mindez nem lenne elég, azt is viszonylag kevesen tudják, hogy mit tehet meg a céges IT-eszközökkel és a rajta felhalmozódott adatokkal a dolgozó, illetve maga a vállalat. Utóbbi egyébként nem árt, ha jó előre leszögezi, hogy mire lehet használni a céges számítógépet és mire nem.
Ebben az epizódban bebizonyítjuk, hogy szemléletváltással sokkal olajozottabb és jóval jövedelmezőbb szervezetté válhat bármely vállalkozás. A gyengeség szemléletet felváltó erősség szemlélet megváltást jelenthet a cégeknek, akik olyan erőforrástömegre bukkannak meglévő kollektívájukban, amire jó eséllyel nem is számítottak. Arról, hogy vezetőképzéssel, csapatépítéssel és mindezek tudományosan megalapozott stratégiáival hogyan lehet sikerre ítélni egy üzletet, az [eureka] Consulting and Games fehérgalléros ügyfélkörrel dolgozó üzleti tanácsadó cég társalapítójával, Bódi Gabriellával beszélgettünk.

  Rovathírek: GUSTO

  Rovathírek: ATOMBUSINESS