Együttműködik a HR-piac két nagy szereplője

2020. 09. 18., 15:15

Napjaink fontos kérdése, hogy a világjárvány hatásaként, következményeként milyen tendenciák alakítják majd a munkaerőpiacot. Abban azonban egyetértés van, hogy a pandémia új kihívások elé állított minden szereplőt, ennek eredményeként pedig olyan új, innovatív fejlesztések születtek és születnek folyamatosan, amelyek régóta várt változásokat eredményezhetnek a piacon. Jó példa erre a GetWork és a SimpleJob együttműködése is.

A GetWork szolgáltatásaiban eddig is kiemelt szerepet játszott a digitalizáció, a jelenlegi COVID által fémjelzett időszak pedig igazolta korábbi befektetéseik létjogosultságát. Az elmúlt hónapok tapasztalata azt mutatta, hogy a komplex toborzási szolgáltatások mellett jelentősen megnövekedett az igény a hirdetési és előszűrési szolgáltatásokra is.

„A SimpleJob portfólióba illesztése elősegíti hosszútávú stratégiai tervünk megvalósítását, hogy minden üzletágunk a lehető leghatékonyabban, digitális platformokon működjön, ezáltal is időt és energiát takarítva meg mind az ügyfeleink, mind kollégáink számára.

Az együttműködés célja az volt, hogy a GetWork az ország egyik legnagyobb HR-szolgáltatójaként piacismeretével és országos lefedettségével támogassa a SimpleJob szolgáltatásainak ismertségét, és az ország első „360 fokos” HR-szolgálatójaként teljes körű toborzási szolgáltatást nyújtson ügyfeleinek a SimpleJob innovatív szolgáltatásának portfólióba emelésével, ezáltal is elősegítve mindkét fél piaci részesedésének növekedését” – mondta Jáhny Ákos, a GetWork ügyvezetője.

A SimpleJob részéről a cél a márkaismertség növelése volt. Az együttműködés részeként az implementálta saját portfóliójába a SimpleJob által nyújtott teljes körű toborzási szolgáltatást, egészen az álláshirdetéstől a kiválasztáson át az onboardingig, így a GetWork értékesítői már ténylegesen a cég igényeire szabva tudnak teljes körű szolgáltatási mixet összeállítani, legyen szó akár álláshirdetésről, előszűrésről, akár munkaerő-kölcsönzésről” – mondta Lukács Beáta, a SimpleJob ügyvezetője.

A tökéletes win-win helyzet

A GetWork országos irodahálózatával és az elmúlt 15 évben kiépített üzleti kapcsolataival egy teljesen új ügyfélkörhöz tudja eljuttatni a piac fiatal szereplőjeként működő Simplejob szolgáltatásait. A Get Work országos értékesítési csatornájának segítségével több ügyfélnek van lehetősége kipróbálni a SimpleJob szolgáltatását.

A Get Work nyeresége az együttműködésen az, hogy a Simple Job szolgáltatásait saját brandként, GetAds – powered by SimpleJob néven építi be a portfóliójába.

„Az új szolgáltatással a magyarországi HR-szolgáltatói piacon elsőként fedjük le 360 fokban a teljes HR-szolgáltatási folyamatot, megoldást kínálva cégmérettől függetlenül, a pár főt foglalkoztató KKV-knak és a a többezer fős multinacionális ügyfeleinknek egyaránt” – tette hozzá Jáhny Ákos.

Eredményes pilot

„Tavaly próbáltuk ki először a SimpleJob szolgáltatását, és az eredmények láttán, valamint a platformon használható innovatív digitális megoldásoknak köszönhetően jutottunk arra, hogy célszerű lenne magasabb szintre emelni a korábbi együttműködést.” – modta Jáhny Ákos.

Hosszútávú tervek

A SimpleJob számára a hosszútávú cél értelemszerűen a piacszerzés és a terjeszkedés, akár külföldre is. „Hiszünk benne, hogy az újabb és újabb munkaerőpiacra lépő generációkat segítjük közösségi oldalhoz hasonló működésünkkel. Fejlesztések terén folytatjuk az álláskeresés-álláshirdetés forradalmasítását, nagyon izgalmas projektek állnak még előttünk. Az elmúlt időszak még inkább megerősített minket abban, hogy a videós bemutatkozásokat tovább kell fejlesztenünk. Már az oldal létrehozásakor is a digitalizáció, az automatizálás és az interaktív közösségi szemlélet volt a cél” – mondta Lukács Beáta.

„A digitalizáció és a portfólióbővítés mellett már teszteljük az új GetQuality rendszerünket, mely a megszokott mennyiségi mutatószámokon túl minőségi dimenzióval bővíti az általánosan használt KPI rendszereket. Célunk, hogy minden ügyfelünk pontos képet kapjon a szolgáltatási folyamat miden egyes lépéséről, objektív mutatószámok alapján tudjon döntést hozni, mindezt online formában, egyetlen kattintással. Hisszük és tapasztaljuk, hogy szolgáltatóként a nálunk lévő adatok gondos elemzésével és értékelésével olyan hozzáadott értéket tudunk teremteni, mely valós segítséget jelenthet a HR és cégvezetők mindennapi munkájában” – tette hozzá Jáhny Ákos.

Ha tetszett a cikk, kövesse az ÜZLETEMET
a Facebookon!

Még több friss hír

  BIZNISZPLUSZ PODCAST

Egy igazán kreatív szakács, Szatmári Ferenc, alias Főzelékes Feri elárulja, hogyan építi forradalmi megoldásokkal a vállalkozását. A hartai gasztroblogger és influenszer több szakácskönyvvel a háta mögött, unokatestvérével közösen hívta életre a HIPPEACE főzelékbárt, amelynek alapjait a vásárlók is segítenek lerakni, közösségi finanszírozással. Ez az a helyzet, amikor a kedves vendég a receptet is hazaviheti az étteremből, de bőven van még újítás, amivel a franchise-ban szintén gondolkodó szakács előállt. Vigyázat, étvágygerjesztő epizód!
2023. 09. 04., 12:00
epizód: 2023 / 13   |   hossz: 27:16
Az epizódban cégvezető- és szervezetfejlesztésről, a munkahelyi kommunikáció gyógyításáról és csapatok összehangolásáról beszélgetünk Szopkó Beatrixszal. Az [eureka] consulting üzletágvezetője 20 év szakmai tapasztalattal rendezi vállalatok működési struktúráját és konfliktushelyzeteit, vagy hozza helyre a döntések lehetséges negatív következményeit.
2023. 08. 06., 10:25
epizód: 2023 / 12   |   hossz: 28:19
Vajon hogyan vizsgázunk napjainkban stresszkezelésből és időmenedzsmentből – pont akkor, amikor a karrierünkre gazdasági nehézségek lehetnek hatással? Hogyan segíthet ezen az irányított játék, az ún. gamifikált fejlesztési folyamat, és hogyan gyógyít vele munkahelyi közösségeket, döntéshozó stratégiákat, karrier és magánélet egyensúlyában keletkezett zavarokat a „Mit játsszunk?” vlog egyik vezetője, Győri-Nádai Réka? A kreatív szakembert a vállalati soft skill tréningek és a játszva megoldható céges folyamatok sajátosságairól is faggattuk.

  Rovathírek: GUSTO

  Rovathírek: ATOMBUSINESS