Mesterséges intelligencia a cégek szolgálatában címmel vállalkozói fórumot rendeznek Szegeden.
A mesterséges intelligencia már nem a jövő, hanem a jelen. Azok a vállalkozások, amelyek időben lépnek, most óriási előnyt szerezhetnek! Az „AI, mint titkos üzleti partner – Mesterséges intelligencia a vállalkozások szolgálatában” című vállalkozói fórumon ezekre a kérdésekre is választ kaphat: Hogyan automatizálhatja a mindennapi feladatokat, hogy több időd maradjon a növekedésre? Miként használhatja az AI-t marketingben, ügyfélszerzésben vagy épp a döntéshozatalban? Milyen konkrét eszközökkel dolgoznak a már most a sikeres vállalkozók? Élő példákat, gyakorlati tippeket és inspiráló történeteket is kap – nem elméletet, hanem használható tudást.
Előadó: Malatenszki Dávid információs igazgató, Studio Present Kft. Időpont: 2025. 11. 25. 10:00-12:30 Helyszín: Safari Hotel Szeged, Szél u 79.
További információért keresse Szatmáriné Pósa Beatrix Vállalkozásfejlesztési tanácsadót a (+36)30/0885341 telefonon vagy a tanacsado.szeged@vosz.hu e-mail címen!
Budapesten alakítja ki új üzleti szolgáltató központját a Janus Henderson globális alapkezelő vállalat.
Gyorsabban haladnak a tervezettnél a paksi atomerőmű bővítésének munkálatai, így már a december 15-én kezdődő héten el tudják kezdeni a szakemberek az első beton öntését közvetlenül megelőző műszaki feladatok végrehajtását – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter december 9-én Moszkvában.