Az Eventex Awards idei TOP 100-as listáján a Lounge Group a 17., a szintén a Lounge cégcsoporthoz tartozó Visual Europe Group a 19. helyet érdemelte ki.
Minden évben szoros a verseny az ügynökségek között, hogy kiérdemeljék a szakma legjobbjának járó elismerést. A kiválóság, a kreativitás és a hatékonyság csak néhány olyan kulcsszó, amelyek jól jellemeznek egy marketing és rendezvényszervezés területén is eredményes ügynökséget. Ugyanezeket az értékeket vallja a nemzetközi szinten ügynökségi Oscar-díjnak számító Eventex Awards is, amely nemrégiben tette közzé az idei TOP 100-as listáját, amelyen a Lounge Group a 17., míg a szintén a Lounge cégcsoporthoz tartozó Visual Europe Group a 19. helyet érdemelte ki.
„Bekerülni a legjobb 100 közé – ez a létező legnagyobb szakmai elismerés. A lista nemcsak az itt szereplő cégek kimeríthetetlen kreativitására világít rá, hanem arra az elhivatottságra, fegyelmezettségre és következetességre is, ami jellemzi a szakterületünket, és amivel képesek vagyunk jelentősen formálni az iparágat, sőt, akár a jövő legmeghatározóbb trendjeit is diktálhatjuk” – nyilatkozta Ovanes Ovanessian, az Eventex Awards társalapítója.
Az Eventex díjat 2009-ben alapították a rendezvényszervező szakma kreatív, innovatív és hatékony megoldásainak elismerésére. A díj mára a rendezvényszervezés és az élményalapú marketing legnívósabb kitüntetésének számít. Az ügynökségi sorrendet az elmúlt 3 év Eventexen elért eredményei alapján hirdetik ki.
A teljes nemzetközi lista ezen a linken érhető el.
A magyar gazdaság ismét egy stratégiai ágazatban, az orvostechnikai és gyógyszeripari szektort érintő fejlesztésekkel erősödik – szögezte le Joó István kormánybiztos, a HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség vezérigazgatója, a SCHOTT Hungary Kft. tisztatérrel felszerelt gyártócsarnokának alapkőletételén, Lukácsházán. A gyógyszeripari üveg csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó vállalat egy időben három új beruházást indított el összesen közel 100 milliárd forint értékben.
A tagállamok atomenergiával kapcsolatos terveinek megvalósításához jelentős, 2050-ig mintegy 241 milliárd euró összegű beruházásra lesz szükség, amiből részben a meglévő reaktorok élettartamát hosszabbíthatják meg, részben pedig új nagyméretű reaktorokat építhetnek – állapította meg az Európai Bizottság.