A konferencia az építőipar legnagyobb szereplőit hozza össze, hogy megvitassák az ágazat aktuális kihívásait, különösen a digitalizáció jelentette lehetőségeket és kihívásokat.
Egy építőipari vezető ma három kérdésre keresi a választ. Milyen szabályozások és árkörnyezet mellett kell dolgozni a következő években? Merre tart az építési piac – mely projektek hoznak munkát, és melyeket jobb most elhalasztani? Hogyan lehet megtartani a nyereséget a dráguló alapanyagok és a munkaerőhiány mellett?
Az Építőipar Summit: A Jövőt Építjük Ma konferencián mindhárom kérdésre választ adnak október 2-án a budapesti Sugár Rendezvényteremben. Az iparág legmeghatározóbb szereplői osztják meg tapasztalataikat, gyakorlati megoldásaikat és jövőbe mutató stratégiáikat. A konferencián ismertetik, milyen gazdasági és technológiai irányba tart az építőipar. Első kézből tájékoztatnak a törvényi változások gyakorlati hatásairól. Konkrét példákon keresztül mutatják be, hogyan használják a digitalizációt, ERP-t és robotizációt a legsikeresebb cégek.
Részleteket a vosz.hu-n olvashat.
Nukleáris hatósági találkozót tartottak Csehországban, amelynek fókuszban az új atomerőművi blokkok, a kis moduláris reaktorok, valamint a hosszú távú üzemeltetés volt.