Költséghatékony, de minőségi üzletberendezés

Költséghatékony, de minőségi üzletberendezés
2024. 10. 06., 06:45

Amikor üzlettulajdonosként egy felújításon törjük a fejünket, vagy új boltot készülünk nyitni, annak bizony vannak költségei. Nemcsak az árukészletet kell feltölteni, de be is kell rendezni az üzletet, mégpedig az előírásoknak megfelelően.

Arról nem is beszélve, hogy a boltnak vonzónak is kell lennie a vásárlók számára, hiszen szívesebben mennek be egy kellemes környezetbe, ahol könnyedén megtalálnak mindent, amire szükségük van. Ennek pedig az a módja, hogy megfelelően vannak kínálva a termékek, mind az esztétikumot, mind pedig a funkcionalitást illetően.

Minőség megfizethető áron! Válogasson olcsó üzletberendezéseinkből!” – olvashatjuk az olcsouzletberendezes.com weboldalán. Kedvező árakon kínálnak kiváló minőségű berendezéseket.

Nézzük meg egy kicsit közelebbről, pontosan milyen termékekről is van szó!

Áruházi polcrendszerek

Az áruházi polcrendszerek vagy gondolák lehetnek egyoldalasak és kétoldalasak is. Az előbbiek fal mellett is praktikusak, míg utóbbiak különálló modult képeznek. Ezekre kerülnek fel a termékek, amiket értékesíteni kíván az adott üzlet. Könnyen összeállíthatók, sokoldalúan variálhatók, nem igényelnek különösebb karbantartást, könnyen és gyorsan tisztán tarthatók.

Széles méretválasztékban kaphatók, így teljesen az üzlet adottságaihoz mérten lehet beszerezni ezeket. Mindenképpen úgy kell elrendezni a polcokat, hogy jól átlátható legyen a helyiség, és rendezett benyomást keltsen.

Fali polcok

A fali polcok közvetlenül a falra kerülnek felszerelésre. Lábak nélkül vagy önálló lábbal, természetesen egyoldalas kivitelben. Ezekkel elérhető a bolt falainak maximális kihasználása. Polcos kialakítás és perforált falak is szóba jöhetnek, ez esetben kampókat lehet rá elhelyezni.

A perforációk segítségével könnyen lehet ezeket is variálni, illetve áthelyezni is, amennyiben szükséges. Ezek a rendszerek a termékekre helyezik a hangsúlyt, elősegítik a bemutatásukat, és ezáltal az értékesítésük is hatékonyabb lehet.

Moduláris pultrendszer

Egyenes, L és U alakú pultsor is összeállítható a moduláris pultrendszerek segítségével. Többféle színben kaphatók, igazodva az üzlet berendezéséhez, valamint különböző méretekben is beszerezhetők. A legegyszerűbb és leggyorsabban elérhető a fehér színű változat, de további színek is választhatók.

Pénztárak és vitrinek

A bevásárlás végeztével a vevő a pénztárpulthoz ér, ezekből is sokféle áll rendelkezésre az olcsouzletberendezes.com webshopjában. Itt különösen nem mindegy, hogy milyen üzlettípusról van szó, hiszen egészen más a pénztár kialakítása egy élelmiszerboltnak, mint például egy elektronikai üzletnek.

Galériákban, múzeumokban, bizonyos típusú üzletekben (pl. ékszerbolt) szükség lehet vitrinekre is. Ezekben ízlésesen elhelyezhetők a termékek, illetve a bemutatott tárgyak. Léteznek fali, álló, illetve pultra helyezhető kisebb változatok is.

Természetesen a kiegészítő elemek beszerzése is lehetséges az olcsouzletberendezes.com weboldalán, ezekre is nagy szükség lehet az üzletberendezés során.

Ha tetszett a cikk, kövesse az ÜZLETEMET
a Facebookon!

Még több friss hír

2026. 04. 20., 11:20
Idén is megkönnyíti a lakáskiadással és ingatlanértékesítéssel kapcsolatos jövedelmek bevallását a NAV kérdés-felelet alapú kitöltési módja, amely tavaly debütált az eSZJA rendszerben. A fejlesztés már több mint 200 ezer magánszemélynek egyszerűsíti az adminisztrációt.
2026. 04. 17., 12:10
Három év után először lassult a cégállomány csökkenése az első negyedévben, de a háttérben nem élénkülés, hanem szerkezeti átrendeződés zajlik. Az alapítások új mélypontra estek, miközben a kényszertörlések száma megugrott, ami arra utal, hogy egyre több vállalkozás nem klasszikus eljárásban, hanem csendben kerül ki a rendszerből.
2026-04-17 17:20:00
A NAV április 20-ától küldi az adószámla-értesítőket a gazdálkodóknak. A mintegy 350 ezer érintett már a levél elején megtalálja a legfontosabb információt: tartozás vagy túlfizetés, azaz fizetni kell vagy visszakérhető az adó.

  Rovathírek: HIPA

  BIZNISZPLUSZ PODCAST

Az erős női jelenlét a magyar gazdaságban ma már nem kérdés: az OPTEN adatai szerint a cégtulajdonosok 40 százaléka nő, és a szerepük érdemi súlyt képvisel a döntéshozatali folyamatokban. A szerkezet közben átalakul, a női tulajdonosi kör fiatalodik, a több szereplős, női cégek működése stabilabb képet mutat. Alföldi Csaba, az OPTEN céginformációs szakértője ebben az epizódban kifejti, hogy a női vállalkozások hogyan erősödtek meg a legnagyobb árbevételi kategóriában is, miközben tavaly már több mint ezer vállalat éves árbevétele lépte át a lélektani egymilliárd forintos határt.
Az örökség Magyarországon illetékmentes lehet – de mi történik, ha a családi vagyon átlépi a határokat? Ha az örökösek külföldön élnek, és más országok szabályait kell követni, akár többszörös adóteher is felmerülhet. Német, francia vagy spanyol példákon keresztül mutatjuk meg, mikor válik igazán bonyolulttá a helyzet, és miért érdemes előre tervezni, ha a családi vagyon nem csak egy országban van. Dr. Hosszú Péter Áron, a Jalsovszky Ügyvédi Iroda adójogi szakjogásza több mint egy évtizede foglalkozik jelentős vagyonnal rendelkező magánszemélyek magánvagyon-tervezésével. A családi vagyonok védelmére és generációkon átívelő, személyre szabott vagyonstruktúrák kialakítására specializálódott szakember elmagyarázta, hogy milyen megoldásokkal kerülhető el a többszörös illetékfizetés, illetve leghangsúlyosabban az, hogy az örökölt vagyon elaprózódjon és elvesszen. Az ügyvéd ebben az epizódban is hangsúlyozza: a cél olyan jogi megoldások kialakítása, amelyek a család értékeit és hosszú távú működését egyaránt figyelembe veszik.
A Hays Hungary Salary Guide 2026 című riportja szerint tovább romlott a bizalom a magyar munkaerőpiacon: a dolgozók és a cégek többsége borúlátó, a béremelések üteme látványosan lassul, és visszafogottabb létszámtervek körvonalazódnak. Közben jön a bértranszparencia, erősödik a belső képzés és gyorsul az AI használata. Katona Tibor, a Hays kereskedelmi igazgatója a BizniszPlusznak adott interjúban mindezek alapján arról beszél, hogy 2026 a jelek szerint a józan tervezés éve lesz.

  Rovathírek: ATOMBUSINESS

Pályakezdők és évtizedes tapasztalattal rendelkezők is csatlakozhatnak a Paks II. szakembergárdájához. Az aktuális lehetőségeket a tavaszi állásbörzéken is meg lehet ismerni.