Itt találod az összes cikket a „közönségdíj” témában!
A 2020. október 9-18. között rendezett XIX. Országos Étterem Hét az ismert körülményekhez képest kiválóan sikerült, sokan foglaltak asztalt a 134 résztvevő étteremben és próbálták ki a 3 fogásos menüajánlatot.
November 16-án Székesfehérváron rendezik meg a VOSZ Fejér megyei Prima díjátadó gáláját. November 14-ig hat jelölt közül lehet szavazni arra, hogy ki kapja a közönségdíjat.
Jubileumi, 15. alkalommal rendezi meg Szekszárdon a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége Tolna Megyei Szervezete a Prima Díjkiosztó Gálát november 8-án.
Nukleáris hatósági találkozót tartottak Csehországban, amelynek fókuszban az új atomerőművi blokkok, a kis moduláris reaktorok, valamint a hosszú távú üzemeltetés volt.